Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21406
Stary 21.02.2013, 21:20
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Nie musze tego robić , bo już się rzucili raz na koryto ,a rechotał to wtedy koalicyjny Lepper ale z czego innego , tak sie bawili jak rządzili , tez w ramach rewolucji moralnej
ale takich lodów nikt nie kręcił jak Amber-Gold,Afera Hazardowa czy zamach z 10 kwietnia oraz kilkanaście dziwnych zgonów czy samobójstw.Do tego wzrost bezrobocia i cen.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 21.02.2013 o godz. 21:27.