AS82 napisał(a):

|
Nie musze tego robić , bo już się rzucili raz na koryto ,a rechotał to wtedy koalicyjny Lepper ale z czego innego , tak sie bawili jak rządzili , tez w ramach rewolucji moralnej
|
ale takich lodów nikt nie kręcił jak Amber-Gold,Afera Hazardowa czy zamach z 10 kwietnia oraz kilkanaście dziwnych zgonów czy samobójstw.Do tego wzrost bezrobocia i cen.