Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21404
Stary 21.02.2013, 21:00
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Przyjdą Pisowcy i będą pracować charytatywnie w tychże państwowych spółkach co nie ? Po to sie idzie do polityki ,żeby obsadzić wszystko co państwowe swoimi kolesiami i każda partia robi tak samo, a wy tam czytajcie programy gospodarcze i wrzucajcie na nich kartki. Plujecie jedni na drugich jak te matołki , a ci u góry rozszabrowują prawdziwą kasę i się śmieją.
Jak przyjda PISowcy i obstawią stanowiska to bedziesz tu pierwszy niszczył klawiaturę jakie to skandale, wałki i przekrety robią.....Trzeba przypomnieć jaka to odnowa moralna miała być, rechot z tych kilkunastu fotoradarów "stawianych" przez premiera bez prawka. A co mamy ? wielokrotność, wielokrotności nadużyć w każdym aspekcie

AYALA napisał(a):Wyświetl post
myśle że pan Giżyński albo Brudziński to beda następcy Jarosława na fotelu Prezesa PiS-u(za kilka lat oczywiście).Moim faworytem jest jednak europoseł Janusz Wojciechowski
Żaden z nich nie ma szans na przejęcie elektoratu Kaczyńskiego - prezesem może zostać każdy jak sie dobrze ułoży z resztą zarządu z tym że elektorat ich oleje bo jest elektoratem ideowym szanse na utrzymanie stanu posiadania widze - pewnie zdziwie niejednego - u Antka Macierewicza I to jest mój faworyt- zobaczycie za 5-6 lat z zarządem w składzie Wipler (prezes za 10 lat jak dotrzyma) ,Szczerski,Wojciechowski,Duda,Kuźmiuk,Sasin,Glińsk i i ewentualnie Giżyński.A odstawić jak najdalej Suskiego,Karskiego,Fotygę,Brudzińskiego,Błaszczaka
Ostatnio edytowane przez Arapaho : 21.02.2013 o godz. 21:10.
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej