AS82 napisał(a):

|
Przyjdą Pisowcy i będą pracować charytatywnie w tychże państwowych spółkach co nie ? Po to sie idzie do polityki ,żeby obsadzić wszystko co państwowe swoimi kolesiami i każda partia robi tak samo, a wy tam czytajcie programy gospodarcze i wrzucajcie na nich kartki. Plujecie jedni na drugich jak te matołki , a ci u góry rozszabrowują prawdziwą kasę i się śmieją.
|
Jak przyjda PISowcy i obstawią stanowiska to bedziesz tu pierwszy niszczył klawiaturę jakie to skandale, wałki i przekrety robią.....Trzeba przypomnieć jaka to odnowa moralna miała być, rechot z tych kilkunastu fotoradarów "stawianych" przez premiera bez prawka. A co mamy ? wielokrotność, wielokrotności nadużyć w każdym aspekcie
AYALA napisał(a):

|
myśle że pan Giżyński albo Brudziński to beda następcy Jarosława na fotelu Prezesa PiS-u(za kilka lat oczywiście).Moim faworytem jest jednak europoseł Janusz Wojciechowski
|
Żaden z nich nie ma szans na przejęcie elektoratu Kaczyńskiego - prezesem może zostać każdy jak sie dobrze ułoży z resztą zarządu z tym że elektorat ich oleje bo jest elektoratem ideowym szanse na utrzymanie stanu posiadania widze - pewnie zdziwie niejednego - u Antka Macierewicza I to jest mój faworyt- zobaczycie za 5-6 lat

z zarządem w składzie Wipler (prezes za 10 lat jak dotrzyma

) ,Szczerski,Wojciechowski,Duda,Kuźmiuk,Sasin,Glińsk i i ewentualnie Giżyński.A odstawić jak najdalej Suskiego,Karskiego,Fotygę,Brudzińskiego,Błaszczaka