|
Rozumiem że gdyby słowa Hofmana wypowiedział ktokolwiek z drugiej strony "barykady", też byłoby tylko zdziwienie i niefortunność wypowiedzi. Czy jednak forumowa oszołomość w postaci kilku debili jednak zmieniłaby retorykę wypowiedzi?
Pozdro drozd i arapaho.
Ostatnio edytowane przez taki młody : 21.02.2013 o godz. 20:53.
|