Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21397
Stary 21.02.2013, 20:24
Szpen napisał(a):Wyświetl post
widzisz, gdybys poczytal to bys wszystko wiedzial. z geografii tez jak widze tepy jesteś.

a czy w twoich reżimowych mediach napisali, ze twoj guru wegierskiejm partii fidesz z wielkim entuzjazjem zgodzil sie na pakt fiskalny? Kaczor juz nie chce z Wawy zrobic Budapesztu?
Jak pierdzisz nie na temat i nie potrafisz odpowiedzieć merytorycznie to lepiej nie wyłaź z nory tuskowy propagandzisto.
Orban przynajmniej znalazł pieniądze u siebie w kraju gdzie opodatkował wielki kapitał zagraniczny, opodatkował specjalnym podatkiem kryzysowym banki, hipermarkety oraz firmy telekomunikacyjne i energetyczne, które przez lata korzystały z wakacji podatkowych. Jak jest w Polsce wszyscy wiemy.
Twój fuhrer robi im ciągłe wakacje kosztem polskiego społeczeństwa.

Teraz przeczytałem to co wkleił Arapaho o tej PO-wskiej sitwie. Trzeba będzie usunąć tą bandę tak jak to zrobili w Bułgarii. Tylko tam premier miał jakiś honor a u nas gotowy wezwać obce wojsko i połozyć trupem połowę kraju.
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 21.02.2013 o godz. 20:30.