Hoffman faktycznie czepia się Ruchu Narodowego bez sensu , tak zresztą jak Giżyński dzisiaj u Morozowskiego- co mnie bardzo zdziwiło bo akurat on zwykle racjonalnie sie wypowiada. Z kolei wczoraj bardzo przychylnie o Ruchu Narodowym wypowiadała się prof.Pawłowicz, wręcz "zjadła" w tym temacie Senyszyn z którą była w studiu - i tu znów się zdziwiłem - po niej sie tego też nie spodziewałam .Błaszczak też dość umiarowanie się wypowiadał. Tak mi się wydaję że w samej partii nie są zdecydowani jak się odnosić do RN.Zresztą wypowiedzi Jarka mogą trochę rozjaśniać sprawę i kwestia zarzutów o antysemityzm - słusznie nakreślona przez Jędrka-może być kluczowa do dalszych stosunków RN- PIS
Poniżej jako ciekawostka lista hańby PO - 428 posłów i radnych na stanowiskach w spółkach
http://pressmix.eu/index.php/2012/11...rodzinna-z-po/