Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 21.02.2013, 19:24
No to ja parę pytań technicznych.

Wiemy, że karty można będzie kupić w kasach Wisły.

1. Czy można bedzie opłacać miesięcznie, czy za cały rok z góry ?

2. Czy w przypadku opłacania miesięcznego składkę będzie można przelewać bezpośrednioo na konto ?

3. Czy wykupując kartę stajemy sie członkami wspierającymi w rozumieniu par. 11 Statutu TS Wisła ?

4. Jeżeli tak to pewnie trzeba bedzie wypełnić deklaracje członkowską (par 11 pkt. 5).

5. I tak ogólnie, czy to jest element większej strategii czy tylko jednorazowa akcja ?

PS. Żeby nie było,że marudze. Kartę kupie, 1 % wpłacam. Warto jednak rozjaśnić temat.
Odpowiedz cytując