|
No to ja parę pytań technicznych.
Wiemy, że karty można będzie kupić w kasach Wisły.
1. Czy można bedzie opłacać miesięcznie, czy za cały rok z góry ?
2. Czy w przypadku opłacania miesięcznego składkę będzie można przelewać bezpośrednioo na konto ?
3. Czy wykupując kartę stajemy sie członkami wspierającymi w rozumieniu par. 11 Statutu TS Wisła ?
4. Jeżeli tak to pewnie trzeba bedzie wypełnić deklaracje członkowską (par 11 pkt. 5).
5. I tak ogólnie, czy to jest element większej strategii czy tylko jednorazowa akcja ?
PS. Żeby nie było,że marudze. Kartę kupie, 1 % wpłacam. Warto jednak rozjaśnić temat.
|