kreseq napisał(a):

PS: Władze Śląska skompromitowały się w taki sposób, że przebić tego buractwa już się nie da.
Jak ich kibice na taczkach nie wywiozą to będą z roku na rok w coraz większej dupie.
|
Buhaha już od ponad roku toczy się zimna wojna na linii zarząd-kibice, teraz jest prowadzona akcja mailingowa w sprawie dymisji zarządu, na meczach pewnie też będą jakieś akcje. No, ale zarząd ma plecy w postaci Schetyny i urzędu miasta, tutaj zwłaszcza Dutkiewicza. Bo tak naprawdę prezes et consortes wiszą na pasku dwóch wymienionych wcześniej czynników. Do tego dochodzi Solorz, który ma to wszystko głęboko w czterech literach. Jednym słowem nikt za nic nie odpowiada. A szkoda, bo jak pokazała runda jesienna, gdyby była kasa na dwa-trzy sensowne wzmocnienia, to z Levym na ławce (naprawdę zmienił styl zespołu na plus w porównaniu do Lenczyka, to teraz próbujemy grać w piłkę i pressingiem) wciągnęlibyśmy tę ligę nosem, a tak pozostanie bój o górną połówkę tabeli i daj Boże puchary.