Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22838
Stary 21.02.2013, 17:48
wolfy napisał(a):Wyświetl post
LM? Jodłowcem, czy może Brzyskim?

Nic was nie nauczyło ostatnich kilkanaście lat? Fart w losowaniu + fart na boisku - to jedyna droga promocji do fazy grupowej dla naszych drużyn.
Oczywiście, że fart jest potrzebny. Fartowi trzeba jednak pomóc i Legia to robi (np. Śląsk tego nie zrobił). Poza tym dobrze wiesz, że do Ligi Mistrzów kwalifikowały już drużyny z większymi ogórkami w składzie niż Jodłowiec i Brzyski. W eliminacjach LM nie gra się z nie wiadomo kim. Jak na polskie realia Legia robi bardzo dużo, żeby swoje szanse na mistrzostwo i ewentualną LM zmaksymalizować.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując