Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 21.02.2013, 17:02. RAZEM zbudujmy potęgę Białej Gwiazdy!
RAZEM ZBUDUJMY POTĘGĘ BIAŁĘJ GWIAZDY!

wis.la/nm0u1




Wstąp do najlepszego TOWARZYSTWA w mieście! Już od 1 marca będzie można zakupić karty członkowskie TOWARZYSTWA SPORTOWEGO WISŁA. Cały przychód ze sprzedaży przeznaczony będzie na rozwój wiślackich sekcji.

Karty będą dostępne w kasach TS WISŁA. Miesięczny koszt ich utrzymania to zaledwie 10 zł!

Oficjalnie karty dostępne będą od 1 marca, ale już teraz przygotowaliśmy pewną promocję. Pierwsze siedemdziesiąt osób, które w piątek (22 lutego), w dniu meczu euroligi opłaci składkę za 10 miesięcy, otrzyma atrakcyjny upominek!

O tym, że warto je posiadać nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Jeśli są jednak jacyś niezdecydowani, to zachęcamy ich do obejrzenia poniższego filmiku:



=====> wis.la/ks1sw




Wyrażamy także swoją wdzięczność dla tych, którzy wspomogą nas za pośrednictwem przelewów bankowych. Dla wszystkich zainteresowanych korzystaniem z tej metody, numer konta:

PKO SA III O/Kraków
53 1240 2294 1111 0000 3709 2292

W treści przelewu prosimy wpisywać "na cele statutowe".






NIECH LOS WISŁY NIE BĘDZIE CI OBOJĘTNY!
Ostatnio edytowane przez rav : 22.02.2013 o godz. 10:43.
Odpowiedz cytując