Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22837
Stary 21.02.2013, 16:28
LM to jednak dużo farta i mocny skład. Wiem że zdaniem WKSu mamy farta większego niż koleś co w ciągu miesiąca wygrał 2 razy w lotto, ale bez przesady.
Pierw trzeba wygrać ligę, a wiemy że kopacze z naszej rodzimej kochanej ligi potrafią dać ciała o każdej porze dnia i nocy. Pogadamy po sezonie. Dzisiaj wiemy tylko tyle że Bełchatów spada... nic więcej.

PS: Władze Śląska skompromitowały się w taki sposób, że przebić tego buractwa już się nie da.
Jak ich kibice na taczkach nie wywiozą to będą z roku na rok w coraz większej dupie.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując