|
LM to jednak dużo farta i mocny skład. Wiem że zdaniem WKSu mamy farta większego niż koleś co w ciągu miesiąca wygrał 2 razy w lotto, ale bez przesady.
Pierw trzeba wygrać ligę, a wiemy że kopacze z naszej rodzimej kochanej ligi potrafią dać ciała o każdej porze dnia i nocy. Pogadamy po sezonie. Dzisiaj wiemy tylko tyle że Bełchatów spada... nic więcej.
PS: Władze Śląska skompromitowały się w taki sposób, że przebić tego buractwa już się nie da.
Jak ich kibice na taczkach nie wywiozą to będą z roku na rok w coraz większej dupie.
Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
|