Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22836
Stary 21.02.2013, 16:17
Arked napisał(a):Wyświetl post
Lech i Legia się wzmocniły w sposób znaczący i to między tymi drużynami powinien rozstrzygnąć się wyścig o mistrzostwo. Moim zdaniem Lech zrobił świetny ruch biorąc Teodorczyka (żal, że my nawet nie próbowaliśmy). Legia natomiast poszła nie tylko w jakość ale również ilość. Jeśli będą kontynuować politykę ciągłego wzmacniania zespołu, jaką chyba rozpoczęli tej zimy, to mogą realnie myśleć o walce o Ligę Mistrzów latem. Na pewno są murowanym kandydatem do tytułu.
LM? Jodłowcem, czy może Brzyskim?

Nic was nie nauczyło ostatnich kilkanaście lat? Fart w losowaniu + fart na boisku - to jedyna droga promocji do fazy grupowej dla naszych drużyn.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując