Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21389
Stary 21.02.2013, 14:57
AYALA napisał(a):Wyświetl post
w POlsce już od lipca bedzie in vitro refundowane i wtedy będzie prawdziwy boom urodzeń że prześcigniemy w dzietności Francuzów.Lemingi beda sie mnożyć jak króliki na łące.
Madry Donek zawsze coś dobrego wymyśli.Bóg Nam zesłał takiego cwanego płemiera, co znjadzie wyjście z każdej sytuacji.Tylko kto potem te dzieci wyżywi ? Gdzie znajda prace ?
To znaczy jedno cena za in vitro wzrośnie przynajmniej o 50 % - skoro państwo dotuje to czerpiemy kasę
Przy zasiłkach pogrzebowych Zakłady Pogrzebowe też tak obliczały cenę pogrzebu, aby po rabacie wychodziło jakieś 6 tys. z niewielkim hakiem.... Biznes się opłacał.....

Szpen napisał(a):Wyświetl post
bo to wszyscy wiedzą doskonale? przeczytaj choć jeden ekonomiczny artykuł. proszę.
Widzisz, nie oczekuję po Tusku i jego kolegach aby informowali mnie o oczywistościach, oczekuję, że stwierdzająć wysokość bezrobocia w Polsce wskazać sposoby czy plany na jego obniżenie.

Rozumiem, że Tusk ekonomicznych artyykułów nie czyta, ciekawe czy czyta więcej niż Kwachu, który po 4 latach twierdził, że czyta tę samą biografię bodajże Ribentropa? Wychodzi, że Donald jeśli czyta to tylko POgłos i stąd czerpie wiedzę o swojej nieomylności
Ostatnio edytowane przez funkykoval : 21.02.2013 o godz. 15:01.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!