AYALA napisał(a):

w POlsce już od lipca bedzie in vitro refundowane i wtedy będzie prawdziwy boom urodzeń że prześcigniemy w dzietności Francuzów.Lemingi beda sie mnożyć jak króliki na łące.
Madry Donek zawsze coś dobrego wymyśli.Bóg Nam zesłał takiego cwanego płemiera, co znjadzie wyjście z każdej sytuacji.Tylko kto potem te dzieci wyżywi ? Gdzie znajda prace ?
|
To znaczy jedno cena za in vitro wzrośnie przynajmniej o 50 % - skoro państwo dotuje to czerpiemy kasę
Przy zasiłkach pogrzebowych Zakłady Pogrzebowe też tak obliczały cenę pogrzebu, aby po rabacie wychodziło jakieś 6 tys. z niewielkim hakiem.... Biznes się opłacał.....
Szpen napisał(a):

|
bo to wszyscy wiedzą doskonale? przeczytaj choć jeden ekonomiczny artykuł. proszę.
|
Widzisz, nie oczekuję po Tusku i jego kolegach aby informowali mnie o oczywistościach, oczekuję, że stwierdzająć wysokość bezrobocia w Polsce wskazać sposoby czy plany na jego obniżenie.
Rozumiem, że Tusk ekonomicznych artyykułów nie czyta, ciekawe czy czyta więcej niż Kwachu, który po 4 latach twierdził, że czyta tę samą biografię bodajże Ribentropa

? Wychodzi, że Donald jeśli czyta to tylko POgłos i stąd czerpie wiedzę o swojej nieomylności

