Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20081
Stary 21.02.2013, 13:46
Q robi swoje, ktoś ten kontrakt podpisał z nim. Nie dziwię się, że nie chciał go zmienić. Jakby do Was przyszedł szef i w imię dobra firmy chciał Wam pensję obciąć to cieszylibyście się?

Robi swoje nie marudzi. Nie kreuję się na wielkiego i oddanego Wiśle po śmierć piłkarza.
Odpowiedz cytując