|
Lech i Legia się wzmocniły w sposób znaczący i to między tymi drużynami powinien rozstrzygnąć się wyścig o mistrzostwo. Moim zdaniem Lech zrobił świetny ruch biorąc Teodorczyka (żal, że my nawet nie próbowaliśmy). Legia natomiast poszła nie tylko w jakość ale również ilość. Jeśli będą kontynuować politykę ciągłego wzmacniania zespołu, jaką chyba rozpoczęli tej zimy, to mogą realnie myśleć o walce o Ligę Mistrzów latem. Na pewno są murowanym kandydatem do tytułu.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|