KrzychooR napisał(a):

|
Znaleźliśmy nowego lewego obrońce!!!! Ale gapy z tych naszych trenerów... Przez cały czas mieli Q w składzie a dopiero trener Kulawik odkrył jego zalety gry na lewej stronie... Tak uniwersalnego zawodnika jak Kju to jeszcze w Wiśle nie było... Oby pod koniec sezonu nie musiał zastępować Daniela w ataku...
|
Był. Majkel Errol Thwaite.