Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22832
Stary 21.02.2013, 11:01
juz tak nie pierd...cie - bo gdyby nie mecz Slqaska na R22 - a dokladniej niewykorzystany karny i fuksiarski strzal Ilieva w ostatniej minucie to Slask bylby tylko 4 oczka gorszy niz L ......i teraz gadka bylaby calkeim inna .....Legia ma mistrza pewniaka - wszak raz na 7 lat to slepej kurze trafi sie ziarno ....jako ze u nas sezon spalony i skompromitowany to mam tylko mala nadzieje ze Amika i Slask nie oddadza mistrzostwa bez walki do ostatniej kolejki ....bo co prawda nie postawilbym nawet zlotowki ze Legia NIEbedzie MP ...ale gdyby tak naprawde tego cudu dokonali to to frajerstwo by ich zniszczylo ....czego Im zycze z szczerze z calego serca ...
Ostatnio edytowane przez AntyMod : 21.02.2013 o godz. 11:04.
Odpowiedz cytując