Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
Coal
Member
Od: 03.2009
Skąd: Kraków
Offline
#
4858
20.02.2013, 21:34
Sprzedam Opel Frontera 2.0 LPG !!
wis.la/nuzbe
oraz kilka aukcji w linku
wis.la/esi65
" i smutek z serc
a zginie, troski
odejdą precz
."
Coal
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Coal
Znajdź inne posty napisane przez Coal