Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
suchy19
Junior Member
Od: 01.2013
Offline
#
22828
20.02.2013, 21:01
Legia ma teraz najlepsze perspektywy na przyszłosć. ale czy LM sie uda... w to chyba nie wierze
suchy19
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do suchy19
Znajdź inne posty napisane przez suchy19