|
Taaa.. od razu dymisja Kulawika... Chyba jeszcze co do niektorych nie dotarło, że mamy inne czasy... Wiec gramy w tym sezonie... uwaga uwaga o... UTRZYMANIE. Wiele nam punktow nie potrzeba wiec druzyne moze prowadzic nawet pani sprzataczka jesli jest fajna i ma takie ambicje. Kulawikowi sie nalezy ta runda... Poznal druzyne zagral kilka meczow, przepracowal pelny okres przygotowawczy wiec niech teraz pokaze czy sie nadaje na jakiego trenera czy nie... Mamy jakis zapas punktow i niewiele trzeba zdobyc by sie utrzymac wiec to najlepszy okres dla niego! Innej szansy juz takiej nie bedzie mial!
|