Griszka30KR napisał(a):

|
Niech i będzie ,ale nie za moich czasów i nie na Wiśle się uczy....
|
Nie Ty będziesz decydował, gdzie ma się uczyć.
Czy Wisła była pierwszym poważnym klubem w karierze trenerskiej Dana Petrescu?
Czy Wisła była pierwszym poważnym klubem w pracy trenerskiej Kazimierza Moskala?
Oni także uczyli się kosztem Wisły.