Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4519
Stary 20.02.2013, 16:31
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
będziemy kupować zawodników za marne grosze, których wyszkolą nam np. AP21 czy szkółka Juventusu
Szkółka Juventusu - marketing, nic więcej. AP21 - ludzie mówią, że to jeszcze nie to. Tymczasem, stawiam dolary przeciwko orzechom, że więcej zawodników na poziomie ekstraklasy wyszkolił taki Hutnik albo nawet sąsiadka, niż my. Problem leży w tym, że nie jesteśmy w stanie konkurować nie tylko z prywaciarzami, ale z klubami które rzekomo są od nas gorsze.
Odpowiedz cytując