|
19sebawro06
Przepraszam ja bardzo, ale dyskusja o Legii nawiazala sie przed moim przyjsciem. To chyba logiczne ze dolaczajac do tej dyskusji bede pisal o Legii. Tak samo jest logiczne ze gdy pisze o szkoleniu to podaje przyklad Legii bo to klub ktory najlepiej to w Polsce robi.
Tam gdzie nie ma dyskusji o Legii/lidze/szkoleniu tam o Legii nie pisze. Moze ty czytasz tylko 3 tematy, dlatego odnosisz tak nieprawdziwe wrazenie? Albo manie Legii masz ty...
Lemoniadowy Joe
Daj spokoj, zarzuciles smieszna ironia to i wysmialem ironie i autora... Jesli poczules sie urazony to sorry.
MatMario
Ladnie to tak klamac drogi kolego? A moze nie klamiesz? Nie chce juz "obrazac" wiec napisze to tak; przeczytaj jeszcze raz moje posty.
Napisales ze prezes Legii zagral va bank w tym okienku transferowym; tak va bank ze bez LM lub wygrania LE (temat; ekstraklasa) Legie czeka bankructwo. To zagranie va bank polegalo na tym ze koles wydal ok. 1/2 kasy zarobionej na Wolskim...
Przeciesz to brzmi niepowaznie. Mozemy uznac ze Legia jest skazana na bankructwo przez ogromny dlug, mozemy. Ale jesli piszemy ze aktualne okienko transferowe (w ktorym wyszli grubo ponad banke euro na plus) to zagranie va bank to znaczy ze cos nie tak z nasza obiektywnoscia. A moze to zle ukrywana zazdrosc wobec innego zespolu?
Ostatnio edytowane przez Bobek90 : 20.02.2013 o godz. 14:22.
|