Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 20.02.2013, 14:02
ypeeh napisał(a):Wyświetl post
Swego czasu graliśmy mecz z Pogonia brazylijska, która wszyscy tlukli jak chcieli. A my wymeczylismy marne 1:0 w Szczecinie, mając dream team Henia Kasperczaka. Wiec bez napinki, jakiekolwiek zwycięstwo ucieszy
To nie była Pogoń brazylijska, gdyż był to rok 2003 i wygrana po golu Kalu Uche. Z brazylijską, którą wszyscy tłukli wymęczyliśmy 1-1, po golu Chiacu w doliczonym czasie gry.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując