|
bobek ty serio masz jakaś manie legi. już nawet nie co drugi twój post tylko 2 na 3 to o tej j..anej akademii. legia to legia tamto a tak naprawdę to c..j nas to obchodzi.
a za wyzywanie innych bana powinieneś wyłapać już dawno. temat o polityce transferowo-finansowej Wisły a ten cały czas o akademii ale legi
Ostatnio edytowane przez 19sebawro06 : 20.02.2013 o godz. 13:52.
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY
PRZEMYŚL
|