Wyświetl pojedynczy post
19sebawro06
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Przemyśl

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4513
Stary 20.02.2013, 13:50
bobek ty serio masz jakaś manie legi. już nawet nie co drugi twój post tylko 2 na 3 to o tej j..anej akademii. legia to legia tamto a tak naprawdę to c..j nas to obchodzi.
a za wyzywanie innych bana powinieneś wyłapać już dawno. temat o polityce transferowo-finansowej Wisły a ten cały czas o akademii ale legi
Ostatnio edytowane przez 19sebawro06 : 20.02.2013 o godz. 13:52.
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY



PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując