Bobek90 napisał(a):

LOL. Ironia na poziomie przedszkolaka.
Tak, na szkolenie (akademie?) wydaja okolo 1 mln euro co zreszta sami przyznali. I tak w ostatnich 12 miesiacach sprzedali Borysiuka, Rybusa i Wolskiego zarabiajac ponad 7 mln euro. Bez szkolenia (w tym przypadku szlifowania) i scautingu jest watpliwe by zarobili 7 banek euro w ciagu roku na sprzedazy grajkow ktorych... potem nie trzeba bylo zastepowac transferami (Kosecki za Rybusa, Lukasik lub Furman za Borysiuka).
Czy to znaczy ze akademia sie cholernie oplaca i zarabia? Tak! Czy to znaczy ze taki klub nie moze miec problemow z dlugami? Jasne ze moze. Cholera, trzeba byc polglowkiem by z hasla "akademia to skarb" przejsc na "klub bez dlugow" i jeszcze ironizowac. Chyba z wlasnej glupoty... 
Jak sie w Legii zrobi goraco bo odpadna z el.LM to posprzedaja co lepszych mlodych (a maja ich paru), wyciagna z mlodej Legii kilku zeby zastapili sprzedanych i jakos sytuacje, przynajmniej tymczasowo, opanuja. U nas jak sie zrobilo goraco po Nikozji tak sie skonczylo bo nie bylo zadnego innego sposobu na wyciagniecie jakis wiekszych pieniedzy. Tak trudno to zrozumiec? Fanatyzm az tak zaslepia?
|
u nas jak sie zrobiło goraco po Nikozji to wywalono trenera chociaż kasy nie było i zaczęła sie karuzela ze znanymi efektami , dużo bym postawił że Maaskantem któremu i tak trzeba było zapłacić efekt nie byłby tak zły , ale to gdybanie
Nikt rozsądny nie napisze ze akademia to głupota ale niemożna tez napisać ze tylko dzięki akademii sprzedali piłkarzy bo towar trzeba tez "opakować" i na to trzeba tez dużej kasy co widac a sportowe efekty maja do tej pory mierne
nie wiem czy tu masz specjalny status ze możesz sobie obrażać innych