serek.c2 napisał(a):

|
Liczę na spokojne zwycięstwo - dwoma, trzema bramkami. Przesadzacie z tą bojaźnią po jednym sparingu z Sosnowcem... Nie takie cuda w trakcie przygotowań się działy.
|
Bojaźń bierze się z tego, że nie zagraliśmy jednego dobrego meczu od początku sezonu. Sparing z Zagłebiem jest tylko "ukoronowaniem" tej cudownej drużyny prowadzonej przez wspaniałego trenera.
Ciekawe czy te info o tym, że drużyna jest w gorszej kondycji niż przed pierwszym obozem są prawdziwe. Zobaczymy w niedzielę.