LOL. Ironia na poziomie przedszkolaka.
Tak, na szkolenie (akademie?) wydaja okolo 1 mln euro co zreszta sami przyznali. I tak w ostatnich 12 miesiacach sprzedali Borysiuka, Rybusa i Wolskiego zarabiajac ponad 7 mln euro. Bez szkolenia (w tym przypadku szlifowania) i scautingu jest watpliwe by zarobili 7 banek euro w ciagu roku na sprzedazy grajkow ktorych... potem nie trzeba bylo zastepowac transferami (Kosecki za Rybusa, Lukasik lub Furman za Borysiuka).
Czy to znaczy ze akademia sie cholernie oplaca i zarabia? Tak! Czy to znaczy ze taki klub nie moze miec problemow z dlugami? Jasne ze moze. Cholera, trzeba byc polglowkiem by z hasla "akademia to skarb" przejsc na "klub bez dlugow" i jeszcze ironizowac. Chyba z wlasnej glupoty...
Jak sie w Legii zrobi goraco bo odpadna z el.LM to posprzedaja co lepszych mlodych (a maja ich paru), wyciagna z mlodej Legii kilku zeby zastapili sprzedanych i jakos sytuacje, przynajmniej tymczasowo, opanuja. U nas jak sie zrobilo goraco po Nikozji tak sie skonczylo bo nie bylo zadnego innego sposobu na wyciagniecie jakis wiekszych pieniedzy. Tak trudno to zrozumiec? Fanatyzm az tak zaslepia?