Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4511
Stary 20.02.2013, 13:23
LOL. Ironia na poziomie przedszkolaka.

Tak, na szkolenie (akademie?) wydaja okolo 1 mln euro co zreszta sami przyznali. I tak w ostatnich 12 miesiacach sprzedali Borysiuka, Rybusa i Wolskiego zarabiajac ponad 7 mln euro. Bez szkolenia (w tym przypadku szlifowania) i scautingu jest watpliwe by zarobili 7 banek euro w ciagu roku na sprzedazy grajkow ktorych... potem nie trzeba bylo zastepowac transferami (Kosecki za Rybusa, Lukasik lub Furman za Borysiuka).

Czy to znaczy ze akademia sie cholernie oplaca i zarabia? Tak! Czy to znaczy ze taki klub nie moze miec problemow z dlugami? Jasne ze moze. Cholera, trzeba byc polglowkiem by z hasla "akademia to skarb" przejsc na "klub bez dlugow" i jeszcze ironizowac. Chyba z wlasnej glupoty...


Jak sie w Legii zrobi goraco bo odpadna z el.LM to posprzedaja co lepszych mlodych (a maja ich paru), wyciagna z mlodej Legii kilku zeby zastapili sprzedanych i jakos sytuacje, przynajmniej tymczasowo, opanuja. U nas jak sie zrobilo goraco po Nikozji tak sie skonczylo bo nie bylo zadnego innego sposobu na wyciagniecie jakis wiekszych pieniedzy. Tak trudno to zrozumiec? Fanatyzm az tak zaslepia?
Ostatnio edytowane przez Bobek90 : 20.02.2013 o godz. 13:33.
Odpowiedz cytując