Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22826
Stary 20.02.2013, 12:54
fidello napisał(a):Wyświetl post
No to pewnie zależy, ale np. w postępowaniu administracyjnym organ ma obowiązek żądać pełnomocnictwa i nawet bada (z urzędu) jego prawidłowość, a jego nieprzedłożenie może np. skutkować pozostawieniem podania bez rozpoznania Tak że nie jest to "kompletna bzdura"
Tylko, że ja pisałem o umowie między WKS a JW, a nie o pełnomicnictwie. Pełnomocnictwo Legia oczywiście widziała i na jego podstawie dokonała okrelślonych czynności.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując