fidello napisał(a):

No to pewnie zależy, ale np. w postępowaniu administracyjnym organ ma obowiązek żądać pełnomocnictwa i nawet bada (z urzędu) jego prawidłowość, a jego nieprzedłożenie może np. skutkować pozostawieniem podania bez rozpoznania Tak że nie jest to "kompletna bzdura"
|
Tylko, że ja pisałem o umowie między WKS a JW, a nie o pełnomicnictwie. Pełnomocnictwo Legia oczywiście widziała i na jego podstawie dokonała okrelślonych czynności.