|
Czy to jest postępowanie administracyjne? W postępowaniu w przedmiocie ujawniania dokumentacji utajnionej musi być zgodna na jej ujawnienie jakiegoś tam ministra czy innego Mosadu, ale co to ma za znaczenie? Ja już tyle kwiecistych teorii czytałem na temat transferu Jodłowca wymyślanych przez domorosłych prawników (podobało mi się powoływanie się na przepisy dotyczące sprzedaży nieruchomości - chociaż nieruchomość bardziej mi w tej rundzie pasuje do Żewłakowa niż do Jodłowca), że zastanawiam się czy nie dałoby się stworzyć jakiegoś nowego systemu prawnego specjalnie na potrzeby tej transakcji.
JW przedstawił pełnomocnictwo i to wystarczy.Nie ma ani obowiązku, ani potrzeby badania niczego, byleby na dokumencie pełnomocnictwa było stwierdzone jego istnienie oraz udzielenie przez upoważnioną osobę. Reszta, to już jest brocha JW - jeżeli ten przekroczy zakres pełnomocnictwa, to musi beknąć odpowiednio zarówno wobec WKS jak i wobec (L).
|