0 22 napisał(a):

(...)
Niby na jakiej podstawie? Myślisz, że jak podmiot x koresponduje z Kancelarią działająca na podstawie pełnomocnictwa od y to w ogóle ma prawo żądać umowy między Kancelarią a y? Kompletna bzdura. Legia nie widziała na oczy umowy między WKS, a JW. Bo i po co?
(...)
|
No to pewnie zależy, ale np. w postępowaniu administracyjnym organ ma obowiązek żądać pełnomocnictwa i nawet bada (z urzędu) jego prawidłowość, a jego nieprzedłożenie może np. skutkować pozostawieniem podania bez rozpoznania

Tak że nie jest to "kompletna bzdura"