Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
fidello
Senior Member
 
Od: 11.2003
Skąd: kiedyś Olkusz...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22824
Stary 20.02.2013, 12:21
0 22 napisał(a):Wyświetl post
(...)

Niby na jakiej podstawie? Myślisz, że jak podmiot x koresponduje z Kancelarią działająca na podstawie pełnomocnictwa od y to w ogóle ma prawo żądać umowy między Kancelarią a y? Kompletna bzdura. Legia nie widziała na oczy umowy między WKS, a JW. Bo i po co?

(...)
No to pewnie zależy, ale np. w postępowaniu administracyjnym organ ma obowiązek żądać pełnomocnictwa i nawet bada (z urzędu) jego prawidłowość, a jego nieprzedłożenie może np. skutkować pozostawieniem podania bez rozpoznania Tak że nie jest to "kompletna bzdura"
"Przed losowaniem półfinału PP powiedział pan, że zagracie z Ruchem, i rzeczywiście tak się stało...
- Tak już w życiu bywa. Losowanie było sprawiedliwe. Uczestniczyła w nim pogodynka i ciągnęła losy bardzo dobrze"
Michał Probierz
Odpowiedz cytując