dulli78 napisał(a):

Jeżeli sprawa zakończy się tym, że Jodłowiec wróci do Śląska to właśnie JW
będzie najbardziej stratny finansowo.
|
Nie zakończy się w ten sposób.
dulli78 napisał(a):
|
No i JW może mieć właśnie do Legii największe pretensje o to, że nie dopełniła formalności transferowych.
|
Dopełniła. Teraz czekamy na papiery od Śląska, który ma obowiązek je dosłać.
dulli78 napisał(a):
|
Wasz prezes pewno miał wgląd w umowę pomiędzy Śląskiem a JW.
|
Niby na jakiej podstawie? Myślisz, że jak podmiot x koresponduje z Kancelarią działająca na podstawie pełnomocnictwa od y to w ogóle ma prawo żądać umowy między Kancelarią a y? Kompletna bzdura. Legia nie widziała na oczy umowy między WKS, a JW. Bo i po co?
dulli78 napisał(a):
|
No bo niby na jakiej podstawie miał z JW prowadzić negocjacje?
|
Na podstawie nieodwołalnego pełnomocnictwa, które WKS udzielił JW w związku z umową między JW, a WKS na gre Jodłowca w WKS.
Wolfy - nie w PZPN, a ekstrklasie. Właśnie cały pomysł Śląska polega na tym, że przyznają rację Legii. I wtedy Śląsk powie, że ich warszawska centrala krzywdzi i w ogóle spisek. I tym sposobem może kogoś nawet przekonają, że nie dali całkowicie dupy. Stąd rozkręcają awanturę, licząc że przynajmniej wśród jakiejś części swoich kibiców uratują twarz wykazując spisek. Nawet kosztem ośmieszenia się przed osobami ogarniającymi tematy prawne.
Legia nie takie transfery już robiła (Kuciak, młodzi) wyciągając chętych graczy bez woli klubów. Jestem zupełnie spokojny. Choć Jodłowiec jest mierny.