|
Ja bym Sikora spróbował na bramce!
Gdzie jest Sikor tam gole nie padają więc może to przynieść efekt!!!
Ogólnie proponuję jakiś mecz zagrać tak:
Na bramce Sikor, obrona Gargułą Iliev Boguski Genkov, pomoc Głowacki Pareiko, atak Jaliens i Sobolewski.
I niech grają w 9. Będzie więcej opcji na po przerwie.
Co do najbliższego meczu to przeczuwam zgrzytanie zębów jak będę to oglądał. Opcje są dwie, albo będą przemęczeni po ciężkich obozach, lub jeszcze nie do końca zgrani. Kto pierwszy strzeli gola ten będzie na wygranej pozycji bo przeczuwam tutaj mocny under 2,5. Ogólnie jak wam się dziecko nie chce uczyć to karzcie mu to oglądać.
Mam nadzieję się mylić, ale to ostatnie co mi pozostało bo argumentów na poparcie tezy że będzie dobrze to nie widzę.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
|