Wojtas napisał(a):

Ja mysle ze oni bedą przemeczeni
.Kula juz mowil ze sa zmeczeni przed meczem z takim tuzem jak Zaglebie Sosnowiec,to co dopiero mowic o GKS-sie Belchatow ktory gra o klase rozgrywkowa wyzej
|
Bełchatów gra o dwie klasy rozgrywkowe wyżej. Zagłębie Sosnowiec gra w 2 lidze (po ludzku w 3) gdzie zajmuje 12 miejsce.