Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 20.02.2013, 01:18
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Ja mysle ze oni bedą przemeczeni
.Kula juz mowil ze sa zmeczeni przed meczem z takim tuzem jak Zaglebie Sosnowiec,to co dopiero mowic o GKS-sie Belchatow ktory gra o klase rozgrywkowa wyzej
Bełchatów gra o dwie klasy rozgrywkowe wyżej. Zagłębie Sosnowiec gra w 2 lidze (po ludzku w 3) gdzie zajmuje 12 miejsce.
Ostatnio edytowane przez Arked : 20.02.2013 o godz. 01:21.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując