Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 20.02.2013, 00:03
Ja mysle ze oni bedą przemeczeni
.Kula juz mowil ze sa zmeczeni przed meczem z takim tuzem jak Zaglebie Sosnowiec,to co dopiero mowic o GKS-sie Belchatow ktory gra o klase rozgrywkowa wyzej

P.S Ironia,sarkazm,no sory ale innnym tonem o obecnej Wisle pisac nie potrafie.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując