Ja mysle ze oni bedą przemeczeni
.Kula juz mowil ze sa zmeczeni przed meczem z takim tuzem jak Zaglebie Sosnowiec,to co dopiero mowic o GKS-sie Belchatow ktory gra o klase rozgrywkowa wyzej
P.S Ironia,sarkazm,no sory ale innnym tonem o obecnej Wisle pisac nie potrafie.