|
Zwolnić pracujących rodziców mających 2 i więcej dzieci z podatku dochodowego do wysokości 1000 złotych na każde kolejne dziecko. Przy dwójce rodziców zarabiającej po 2 tysiaki na ręke, byłaby to kwota koło 1000 złotych, które najprawdopodbniej wróciłoby spowrotem do obiegu i budżetu w postaci podatków. Zarabiający minimalną krajową i tak dostaliby ponad 500 złotych( w takim przypadku możnaby się zastanowić na uldze już przy pierwszym dziecku) Nie potrzeba dodatkowych urzędników, kasa nie trafia do bezrobotnych bumelantów chcących na dziecioróbstwie załatwić sobie "łatwe" życie..System mógłby motywować do podjęcia pracy/lepiej płatnej pracy.
[][][][]> T S W <[][][][]
|