nero napisał(a):

David. dzięki za konkretny post.
Zastanowiłem się jeszcze raz nad tym co będę robił na tym laptopie i może trochę przesadziłem. Wcześniej podałem takie maksimum, które rzadko się zdarza. Po przejrzeniu laptopów, Waszej pomocy stwierdziłem że najczęściej będę pracował w taki sposób:
Jedna przeglądarka internetowa, a w niej otworzone max. 10 zakładek - stron.
Odpalony Photoshop do tworzenia bardzo prostej grafiki. Na upartego można wykonać je w paincie, ale jednak PS ma więcej możliwości - łatwiej to wykonać.
Otworzone 2-3 foldery.
Otworzone 2-3 dokumenty Word.
Odpalone Gadu.
W laptopie potrzebuje na pewno czytnik kart pamięci, dobrze żeby było bluetooth. Obecnie z BT nie korzystam, ale w przyszłości niewykluczone. Laptop koniecznie z Windowsem 7 PL, gdyby był Office Starter to bym się nie obraził.
Potrzebne coś co kupie (1.500-1.700) i będzie hulać bez jakiś zmian dysków itp. (choć za pomysł i radę oczywiście dziękuje). Czy wybór firmy też ma jakieś duże znaczenie bo zauważyłem że Acer i Asus są jakoś bardzo tanie w porównaniu do DELL.
Prosiłbym jeszcze raz o jakieś porady (może konkretne modele?).
|
Wybrałem prawie ostatecznie takie cudo
allegro.pl/show_item.php?item=3007720994
Dobry wybór?
Z ciekawości sprawdziłem jaki sprzęt mam obecnie i...
Lenovo U550, procesor Intel U4100 1.3 GHz, 3 GB Ramu, Windows 32 bity
Prawdę mówić nie narzekam na jego wydajność, więc ten wybrany przeze mnie tym bardziej powinien dać rade.