Wyświetl pojedynczy post
cpc
Senior Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21358
Stary 19.02.2013, 22:12
JEDREK76 napisał(a):Wyświetl post
R że ten przysłowiowy "1000 miesięcznie" to nie musi być waluta dawana do ręki, a po prostu ulgi podatkowe, żłobkowe, przedszkolne, kredytowe (do wykorzystania przy zakupie mieszkania). Zresztą kwota wydaje się astronomiczna (na miesiąc), przy naszej biedzie, ale przecież to jest dopiero rzucone hasło, zarówno kwotę, jak i sposoby realizacji (które mogłyby przy okazji ożywić także gospodarkę) są do ustalenia. Natomiast samo zwrócenie uwagi na problem i pomysł (znajdźcie lepszy żeby Ludzie chcieli zakładać Rodzinę i mieć więcej aniżeli jedno bądź dwójkę dzieci) godny jeśli nawet nie pochwały, to przynajmniej przemyślenia.
dlatego poczekamy i zobaczymy co z tego wyjdzie, póki co polityka prorodzinna w Polsce leży, kasa jest marnotrawiona, a najlepiej na pomocy rodzinie wychodzą... urzędnicy niosący pomoc, jak zwykle z resztą, podobnie jest z hazardem, bonami na kino i teatry itp pomysłami przychylającymi ludziom niebo

Osobiście mam jednak nadzieję, że powstanie rząd techniczny, rząd w którym nie będzie ani jednego polityka!! Sam natomiast prof. Rybiński jest obecnie mimo wszystko najlepszą opcją z możliwych.