Wyświetl pojedynczy post
enzo
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: spod budki z piwem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 19.02.2013, 22:03
Ja nie wiem tofik, czy jakikolwiek mecz z naszym udziałem może być ciekawy, skoro my ani w ubiegłej rundzie, ani nawet w sparingach praktycznie nie strzelaliśmy i póki co nie strzelamy bramek. I nie widzę też podstaw, żeby to miało się nagle diametralnie zmienić.
Odpowiedz cytując