|
Ja nie wiem tofik, czy jakikolwiek mecz z naszym udziałem może być ciekawy, skoro my ani w ubiegłej rundzie, ani nawet w sparingach praktycznie nie strzelaliśmy i póki co nie strzelamy bramek. I nie widzę też podstaw, żeby to miało się nagle diametralnie zmienić.
|