Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 19.02.2013, 21:43
Wreszcie wraca nasza kochana TME. Z nią źle, bez niej jeszcze gorzej.
Mecz z GKS zapowiada się arcyciekawie. Obydwie drużyny o zbliżonym potencjale, ciężki teren, będzie się działo.
..
Odpowiedz cytując