|
Ja też się dziwie, co ludzie widzą w Pawłowskim... Jestem w stanie zrozumieć, gdyby mowa była o Wojtku Pawłowskim ale Szymon? Jak dla mnie przeciętny ligowiec, który furorę to może i robi, ale w Zagłębiu. Ja bym go nawet do reprezentacji nie powoływała, a co tu mówić o drużynie aspirującej do Ligi Mistrzów.
|