Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22810
Stary 19.02.2013, 20:08
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Sam jestem ciekaw jak ta Nowa_Legia_2 się zaprezentuje. Ligę raczej wygra, a gdyby kupili jeszcze Pawłowskiego i jakiegoś dobrego rozgrywającego to może i LM byłaby realna.
Co Wy w tym całym Pawłowskim widzicie ? Przeciętny grajek jak dla mnie. W meczu reprezentacji a więc na ciut wyższym poziomie spalił sie kompletnie i nic nie pokazał a ma już bodajże 26 lat więc młodzianem nie jest żeby można było go oszlifować..
Odpowiedz cytując