Maciuś napisał(a):

|
Sam jestem ciekaw jak ta Nowa_Legia_2 się zaprezentuje. Ligę raczej wygra, a gdyby kupili jeszcze Pawłowskiego i jakiegoś dobrego rozgrywającego to może i LM byłaby realna.
|
Co Wy w tym całym Pawłowskim widzicie ? Przeciętny grajek jak dla mnie. W meczu reprezentacji a więc na ciut wyższym poziomie spalił sie kompletnie i nic nie pokazał a ma już bodajże 26 lat więc młodzianem nie jest żeby można było go oszlifować..