Wyświetl pojedynczy post
Tominho
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 19.02.2013, 19:05
Arked napisał(a):Wyświetl post
Nie mam dużych wymagań. Fajnie będzie jeśli strzelimy jakąś bramkę.
Elefant napisał(a):Wyświetl post
Ja również nie mam wielkich oczekiwań. Może dwie, trzy sytuacje w polu karnym ? W całym meczu oczywiście.
Kiedyś uznałbym to za dobre poczucie humoru, ale dziś niestety odnoszę wrażenie, że piszecie to na poważnie... Ja również liczę przynajmniej na jedną bramkę, najlepiej taką, która da 3 pkt i przybliży nas do utrzymania się w Ekstraklasie.
Odpowiedz cytując