Arked napisał(a):

|
Nie mam dużych wymagań. Fajnie będzie jeśli strzelimy jakąś bramkę.
|
Elefant napisał(a):

|
Ja również nie mam wielkich oczekiwań. Może dwie, trzy sytuacje w polu karnym ? W całym meczu oczywiście.
|
Kiedyś uznałbym to za dobre poczucie humoru, ale dziś niestety odnoszę wrażenie, że piszecie to na poważnie... Ja również liczę przynajmniej na jedną bramkę, najlepiej taką, która da 3 pkt i przybliży nas do utrzymania się w Ekstraklasie.