MatMario napisał(a):

|
No to niech rada przyciska. Odbudować brakujaca część i samoloty lądują. [...]
|
W zachodniej części jak najbardziej, lądują

. Osobiście żałuję, że ten pas przepołowiono.
Cytat:
|
[...] Pozdrawiam i życzę zdrowia w walce. Czasem trzeba mieć jakiś cel.
|
Dzięki

Również zdrowia Ci życzę. Pozdrawiam.