Wyświetl pojedynczy post
yarow
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1241
Stary 19.02.2013, 17:00
MatMario napisał(a):Wyświetl post
No to niech rada przyciska. Odbudować brakujaca część i samoloty lądują. [...]
W zachodniej części jak najbardziej, lądują . Osobiście żałuję, że ten pas przepołowiono.


Cytat:
[...] Pozdrawiam i życzę zdrowia w walce. Czasem trzeba mieć jakiś cel.

Dzięki
Również zdrowia Ci życzę. Pozdrawiam.
Ostatnio edytowane przez yarow : 19.02.2013 o godz. 17:07.
Odpowiedz cytując