Galonek napisał(a):

|
Zgadzam się, że gramy dziadami, ale z całym szacunkiem dla zawodników Bełchatowa, to w porównaniu z Wiślakami oni są ULTRA dziadami. Nie popadajmy w skrajności.
|
Nie popadam w skrajność. Tylko na chwile obecną nie widzę realnych przesłanek ku temu aby stwierdzić, że nasze ''dziadki'' będą w stanie osiągnąć korzystny rezultat ze słabym Bełchatowem.
Wyniki naszych sparingów nie napawają optymizmem, forma naszych ''napastników'' jest wielką niewiadomą. Niby nasz zespół jest bardziej doświadczony, ale czy to wystarczy...
Moja ocena nie jest oceną pesymistyczną i skazującą nas z góry na porażkę, po prostu nawet jakbym chciał to ciężko mi wskazać realne argumenty przemawiające na naszą korzyść.