Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 19.02.2013, 15:59
Galonek napisał(a):Wyświetl post
Zgadzam się, że gramy dziadami, ale z całym szacunkiem dla zawodników Bełchatowa, to w porównaniu z Wiślakami oni są ULTRA dziadami. Nie popadajmy w skrajności.
Nie popadam w skrajność. Tylko na chwile obecną nie widzę realnych przesłanek ku temu aby stwierdzić, że nasze ''dziadki'' będą w stanie osiągnąć korzystny rezultat ze słabym Bełchatowem.

Wyniki naszych sparingów nie napawają optymizmem, forma naszych ''napastników'' jest wielką niewiadomą. Niby nasz zespół jest bardziej doświadczony, ale czy to wystarczy...


Moja ocena nie jest oceną pesymistyczną i skazującą nas z góry na porażkę, po prostu nawet jakbym chciał to ciężko mi wskazać realne argumenty przemawiające na naszą korzyść.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując