Wyświetl pojedynczy post
Galonek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 19.02.2013, 15:18
Po przeanalizowaniu składu Bełchatowa stwierdzam, że jeżeli z nimi nie wygramy, to nie wygramy w tej lidze z nikim! Zupełnie bez znaczenia jest fakt, że ta "drużyna" nam nie leży, bo tej drużyny, która była dla nas niewygodnym rywalem już NIE MA.

W napadzie straszyć nas będą takimi "kilerami" jak Rynkiewicz, czy Zięba, w pomocy dzielić i rządzić będą Zawieja, Rośniak i Piekarski, a w obronie rozdawać karty Szymorek z Witasikiem.

Inny wynik niż zwycięstwo będzie dla mnie niezrozumiały. Nie znaczy to jednak, że o wynik meczu w Bełchatowie jestem spokojny. Do boju Wisełka!
Odpowiedz cytując