Wyświetl pojedynczy post
ooona
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 19.02.2013, 13:54
Nie będę zaskoczona pierwszą porażką na wiosnę. Niestety jeśli takowa będzie mieć miejsce, to stanie się ona początkiem być może dłuższej serii wliczając w to także i Podbeskidzie. Wiosna może się dla nas zakończyć zdobyciem 6-10 pkt. w/g mnie nie będzie ich więcej.
Odpowiedz cytując