|
Nie będę zaskoczona pierwszą porażką na wiosnę. Niestety jeśli takowa będzie mieć miejsce, to stanie się ona początkiem być może dłuższej serii wliczając w to także i Podbeskidzie. Wiosna może się dla nas zakończyć zdobyciem 6-10 pkt. w/g mnie nie będzie ich więcej.
|