Wyświetl pojedynczy post
Kamyk
Bene meritus
 
 
Od: 11.2004
Skąd: SP, Alkoholand (36)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 19.02.2013, 13:34
Czeka nas ciężki mecz. Porażka z Zagłębiem Sosnowiec w sparingu nie napawa optymizmem. Brak wzmocnień w naszych formacjach również nie jest powodem do zadowolenia.
Może jedynym wzmocnieniem i siłą napędową będzie waleczny Małecki bo po reszcie grajków nie wiele można się spodziewać.
Moim zdaniem trzeba dać szansę młodym i głodnym gry zawodnikom, gdyż w tym sezonie ugrać nic się już nie da.
Nie wierzę w cuda, że możemy załapać się do pucharów, raczej będziemy oscylować w środku tabeli jak dobrze pójdzie.
Ta drużyna nie ma motywacji. Nie ma prawdziwego ducha walki, nie ma przywódcy wśród piłkarzy który dałby kopa reszcie zawodników (w Kosowskim nadzieja).
A propos Kosowskiego. Dużo osób wierzy, że na boisku może rozruszać grę zespołu. Ja szczerze w to wątpię. 36 lat na karku - dla skrzydłowego to emerytura. Wątpię w zrywność, szybkość i wytrzymałość na całe 90 minut.

Remis będzie zdecydowanym sukcesem.
" Tempora mutantur et nos mutamur in illis" - Owidiusz

KUKURYKU SQUAD '09 (vel Stary Port Squad)
Odpowiedz cytując