Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 19.02.2013, 13:25
Wisła w mocniejszym składzie miała ostatnio problemy w Bełchatowie więc teraz liczę, że na przekór ostatnim wyczynom piłkarzy, pokonają GKS. Porażka będzie oznaczała całkowitą zapaść i agonię w nadchodzącej rundzie. 0-1.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując