Wyświetl pojedynczy post
KrzychooR
Senior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 19.02.2013, 12:28
Czy jeśli powiem że rywal jest dla Wisły niewygodnym rywalem co potwierdza kilka ostatnich spotkań zostanie to odebrane jako ew. tłumaczenie się przed beznadziejnym meczem zakończonym wynikiem 0:0? ;]
Odpowiedz cytując