Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21331
Stary 18.02.2013, 20:31
Worcester napisał(a):Wyświetl post
Płace w budżetówce są średnio 30% wyższe niż w sektorze prywatnym. Tak głosi prof. Gwiazdowski.
Rozrost "budżetówki" pod względem zwiększenia etatów i wysokosci pensji to najlepszy sposób na pozyskanie wyborców.
Za takie postulaty politycy powinni być wysyłani przez wyborców na emeryture polityczną.
Dlatego to wszystko za jakiś czas .......nie z wielkim hukiem. Teraz sie martwią kto za 20 lat utrzyma emerytów , ja sie zastanawiam kto utrzyma samych urzędników ? Jak to wszystko .......nie to Tuska, Pawlaka , Kaczyńskiego i reszty która od 20 lat obsadza koryto już nie będzie bo bedą wąchać kwiatki od spodu albo beda na dalekich wyspach swoja starość przeżywać pijac drinka przez słomkę.